[vc_row 0=””][vc_column 0=””][vc_column_text 0=””]

ما قلب هنر هستیم

به همین سادگی؛

ما هنر را دوست داریم و با تمام توان خود و حتی فراتر از آن، می خواهیم آن را با شما به اشتراک بگذاریم و کمک کنیم تا قطعه مورد علاقه خود را پیدا کنید و حتی به عزیزانتان هدیه کنید. ما می خواهیم شما چیزی را پیدا کنید که شما را خوشحال تر کند ، به فکر فرو برد و شاید هم الهام بخش حسی در شما و یا چیزی به عنوان زیبایی بخش اتاق شما باشد.

ما هنر را اداره می کنیم

ما با صدها سبک مختلف از هنرمندان نقاش ، گرافیست و عکاس از سرتاسر جهان در خدمت شما هستیم تا انتخاب های عمیق تر و دقیق تر را برای تمام سبک های هنری به ارمغان بیاوریم تا مردمانی از تمام نقاط ایران زمین بتوانند هنری را که دوست دارند انتخاب کنند.

 

ما هنر را خلق می کنیم

ما فقط یک کارخانه تولید ساده نیستیم. در طرح وند ، کار ما همانند بسیاری از تابلو فروشی های دیگر صرفاً “تولید و فروش” نیست.

بلکه ما هنر را خلق می کنیم.

این به خاطر وجود حس اشتیاق و علاقه و هنریست که در وجود موسس این مجموعه ، آقای علی اشجعی نهفته است. و این امر باعث شده تا ما در مجموعه خود کیفیت ، خلاقیت ، هنر و صنعت را با هم ترکیب سازیم تا تفاوت و زیبایی را تقدیمتان کنیم.

 

ما در هنر زندگی می کنیم

هر ساعت، دقیقه و ثانیه ما خودمان را در یک اکوسیستم احساس می کنیم که توسط هنر به بقای خود ادامه می دهد. هنر برای ما هیچگاه کافی نیست…

 

شما قلب هنر هستید

ما فقط شروع به اشتراک گذاری هنری کردیم که مردم به آن عشق می ورزند… اما تا کنون ، این شما بودید که قلب هنر ما بودید و به کار ما روح بخشیدید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]